Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie zgłoszeń Klientów, w tym zgłoszeń technicznych oraz reklamacji

  • Realizacja kontaktów wychodzących i przychodzących poprzez telefon, email, czat, social media

  • Edukowanie Klientów oraz przekonywanie ich do skorzystania z nowych funkcjonalności Booksy

  • Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klientów

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zdalnej obsłudze Klienta / call center / telesprzedaży - warunek konieczny

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, oraz perswazji

  • Pozytywne nastawienie

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego (nie wymagany lecz mile widziany)

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego

  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

  • Szkolenia podnoszące kompetencje z zakresu znajomości produktu

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy