Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Tutore Poland sp.zo.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • wykonywanie połączeń wychodzących,
  • zaproszenia do zapisu na bezpłatne lekcje próbne,
  • rozpoznanie potrzeb Klienta i dopasowanie oferty edukacyjnej naszej firmy,
  • zapewnienie najwyższej, zgodnej ze standardami firmy jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
  • zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech,
  • otwartość na potrzeby klientów i swoboda komunikacyjna,
  • entuzjastyczne podejście do pracy,
  • opanowanie i duże pokłady cierpliwości,
  • dyspozycyjność w godz. 9-17 od pon. do pt. i w jedną sobotę w miesiącu w godz. 10-16,
  • posiadanie własnego sprzętu (laptop/komputer, słuchawki z mikrofonem, stabilne łącze internetowe) - tylko w przypadku pracy zdalnej.

Mile widziane

  • doświadczenia w Call Center co prawda nie wymagamy, ale będzie ono dodatkowym atutem :)

To oferujemy

  • pracę w formie zdalnej lub w jednym z naszych biur (Łódź/Kielce),
  • atrakcyjny pakiet wdrożeniowy i wynagrodzenie - podstawa i premie zależne od zrealizowanych wyników,
  • regularne przerwy w pracy,
  • komfortowy i przyjazny charakter stanowiska pracy - wszyscy jesteśmy na “Ty”,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Jeśli spodobały Ci się warunki oraz zaciekawiła Cię powyższa oferta pracy to nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Tutore Poland sp.zo.o.

Marka Tutore to jeden z liderów na rynku usług edukacyjnych w całym kraju. Jako firma zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem zajęć pozalekcyjnych i hobbystycznych dla dzieci i dorosłych. Bardzo dynamicznie się rozwijamy i razem tworzymy zgrany zespół zaangażowanych i kreatywnych ludzi. Aby skutecznie realizować nasze cele poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta.

Aktualne oferty pracodawcy
KonsCC/Zdal/2022

Konsultant ds. Obsługi Klienta, Rzeszów