Konsultant ds. Obsługi Klienta – sprzedaż materiałów ortodontycznych

Marrodent Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów (gabinetów ortodontycznych) przez kontakt telefoniczny,
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami,
  • aktualizacja i rozbudowa bazy danych klientów,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - mile widziane,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • ukierunkowanie na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • przyjazne i stabilne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe benefity pracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Konsultant ds. Obsługi Klienta – sprzedaż materiałów ortodontycznych, Warszawa