Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. obsługi klienta w dziale Call Center

DOM VOLVO CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Puławska 558/560

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa połączeń telefonicznych przychodzących i wychodzących do Salonu Dealera

  • administracyjna obsługa działu Contact Center oraz wsparcie obsługi recepcji serwisu

  • wprowadzanie danych do systemu CRM i programu Excel

  • kontakt z klientami w celu przedstawiania ofert marketingowych

  • kontrola nad grafikiem kierowców D2D

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci studiów zaocznych

  • doświadczenie w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • znajomość pakietu MS Office

  • obowiązkowość, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • znajomość systemu DMS Autostacja

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanym koncernie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w doświadczonym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne