Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Obsługi Klienta w Sklepie T-Mobile

A&D Anna DąbrowskaO firmie

  • Hrubieszów, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dołącz do nas, jeśli:

  • sprzedaż i promowanie oferty T-Mobile
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci T-Mobile

Twoje zadania:

  • umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami równocześnie pod dużą presją czasu
  • umiejętność doprowadzania spraw do końca
  • obsługa komputera w zakresie Word, Excel, Outlook
  • wykazujesz się wysoką kulturą osobistą i poziomem komunikacji;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta.

Naszym przyszłym pracownikom gwarantujemy:

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • systematyczne i profesjonalne szkolenia
  • motywujący system premiowy
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • atrakcyjne oferty pracownicze na usługi T-Mobile

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne