Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma działająca w branży finansowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe + Bonusy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość zdobycia  doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Rozwój zawodowy (awanse poziome i pionowe)
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczny kontakt z klientem (rozmowy przychodzące i wychodzące)
    • Obsługa klientów firmy za pomocą elektronicznych narzędzi (czat, mail)
    • Weryfikacja poprawności danych klientów firmy
    • Weryfikacja płatności klientów
    • Wspieranie klientów w zakresie posługiwania się stronami internetowymi firmy
    • Dbanie o dobre relacje z klientami firmy
    • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki oraz ich wsparcie

    Wymagania:

    • Komunikatywność
    • Poprawne posługiwanie się językiem polskim
    • Umiejętność posługiwania się komputerem (środowisko Windows)
    • Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
    • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Rapid Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18a, 02-676 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Rapid Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Więcej informacji na stronie internetowej http://rapidfinance.pl/klauzula-informacyjna/

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rapid Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.