Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących w języku polskim oraz angielskim

  • Sprzedaż biletów lotniczych oraz usług dodatkowych

  • Telefoniczne dokonywanie wymian i zwrotów dokumentów lotniczych

  • Tworzenie raportów sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych (połączenia odbieramy również po rosyjsku, niemiecku, francusku, włosku, węgiersku, hiszpańsku)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (24/7)

  • Zainteresowanie długofalową współpracą

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży

  • Znajomość systemu rezerwacyjno-taryfowego Amadeus

  • Znajomość dodatkowych języków obcych (rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, węgierski, hiszpański)

To oferujemy

  • Stały kontakt z językiem angielskim!

  • Możliwość wykorzystywania kilku języków obcych w jednym miejscu pracy

  • Pracę dającą satysfakcję (każdego dnia wpływasz na podróże pasażerów na całym świecie)

  • Potężną dawkę szkoleń w tym poznanie prestiżowego systemu rezerwacyjnego AMADEUS

  • Możliwość poznania branży lotniczej i aspektów jej funkcjonowania

  • OdLOTowe zniżki na bilety lotnicze

  • Karta Mulitsport, LUXmed na preferencyjnych warunkach

  • Współpracę z LOT Team na podstawie umowy zlecenie

  • Dzień wolny w urodziny

  • Aktualnie możliwość współpracy zdalnej

  • Stawka od 20 zł/h brutto

Polskie Linie Lotnicze LOT

W pierwszy rejs wyruszyliśmy w 1929 roku, by dziś z sukcesem realizować misję globalnego przewoźnika lotniczego. Naszym pasażerom oferujemy komfortowe i bezpieczne podróże na pokładach jednej z najmłodszych oraz najbardziej zaawansowanych technologicznie flot na świecie. Dzięki rozbudowanej siatce rejsów docieramy do najdalszych zakątków świata łącząc Warszawę z portami lotniczymi w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Tylko w 2019 roku na naszych pokładach gościliśmy 10 milionów pasażerów.

Polskie Linie Lotnicze LOT są dynamiczną organizacją, tworzymy pełen pasji zespół, z sukcesem łączący tradycję z nowoczesnością. Za sterami naszych samolotów zasiadają najlepsi piloci, w wielu przypadkach mistrzowie świata w swoich dziedzinach. Profesjonalny personel pokładowy oraz naziemny każdego dnia z zaangażowaniem obsługuje naszych pasażerów. Z dumą tworzymy najbardziej międzynarodową polską markę.

Przewiń do profilu firmy