Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „Lilou jest czymś osobistym i niepowtarzalnym.”

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    NR REF. KOK/WAW

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • lubi kontakt z ludźmi
    • interesuje się modą

    Dołącz do zespołu Lilou!

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa Klienta
    • obsługa połączeń przychodzących
    • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczących produktów, realizacji zamówień etc.

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane
    • minimum średnie wykształcenie
    • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • pozytywne podejście do Klienta
    • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • pracę na pełen etat od pon. do pt.
    • możliwość rozwoju
    • pracę w miłej atmosferze
    • biuro w Śródmieściu

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

    Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.