Oferta pracy

Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

5 500 brutto / mies.

Pastelowa 2-12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta w języku niemieckim (ponad 90% spraw rozwiązujemy już przy pierwszym kontakcie);

  • odpowiadanie na pytania klientów dotyczące energii elektrycznej i gazu;

  • aktualizacja danych;

  • rozpatrywanie skarg;

  • doradztwo taryfowe.

Nasze wymagania

  • płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);

  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsługi klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;

  • stałe łącze internetowe;

  • gotowość do pracy według kalendarza niemieckiego;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

To oferujemy

  • Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne;

  • Szeroki pakiet benefitów;

  • Możliwości awansu i szkolenia kompetencyjne;

  • Dobra atmosfera pracy i zgrany zespół.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do okularów

  • wczasy pod gruszą

  • program kafeteryjny

  • bonus świąteczny i paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Testy online

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Interview online

Tej, Poznaniaku! Dołącz do Transcom!

Jesteśmy globalnym specjalistą w zakresie obsługi klienta, sprzedaży oraz wsparcia technicznego. Zatrudniamy 28,000 specjalistów w ponad 60 centrach, w 25 krajach, którzy świadczą usługi w 33 językach dla międzynarodowych marek z różnych branż.

W Polsce działamy od ponad 18 lat, w 4 lokalizacjach - Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku i Elblągu, a już niebawem otwieramy kolejne biuro, tym razem w Poznaniu! :)

Jeśli mówisz płynnie w języku niemieckim i chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi - dołącz do zespołu pracującego dla globalnej marki z obszaru usług energetycznych w naszym nowym biurze w Poznaniu!

Przewiń do profilu firmy