Oferta pracy

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Majorel Polska

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt telefoniczny, mailowy oraz chat z klientami w języku angielskim

  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb Klienta

  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

  • Bieżące przyswajanie wiedzy związanej z projektem

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

  • Dyspozycyjność do udziału w szkoleniu wdrażającym, które trwa 3 tygodnie (8 godzin dziennie, bez weekendów). Szkolenie prowadzone jest w godz. 9:00 – 17:00

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy i święta

  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność

  • Sprawna obsługa komputera i szybkość w wyszukiwaniu informacji

  • Otwartość na potrzeby Klienta, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - chcemy z Tobą współpracować na dłużej!

  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych

  • Profesjonalne szkolenie wdrażające płatne od pierwszego dnia

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym środowisku

  • Jasną i czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz realną możliwość awansu

  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • wedding gift