Konsultant ds. obsługi klienta z językiem czeskim i słowackim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa w j. polskim, czeskim i słowackim naszego nowego Klienta z branży AGD;

  • Pierwsza linia wsparcia i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka czeskiego lub słowackiego oraz polskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2);

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Praca zdalna

Pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Program poleceń pracowniczych

Pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 500 zł do 2000 zł netto! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Rozwój

Szkolenie wstępne ale nie tylko. Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera

U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie okularów

  • Wczasy pod gruszą

  • Bonus świąteczny

  • Program kafeteryjny

Bądź czujny!

Po złożeniu aplikacji sprawdź maila. Otrzymasz link do testu rekrutacyjnego, wypełnij go, aby móc przejść do kolejnego etapu - najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online!

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Mówisz w języku polskim, czeskim i słowackim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Chcesz mieszkać w najpiękniejszym mieście w Polsce nad morzem? A może poszukujesz pracy zdalnej? Ta oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy