Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa w j. polskim, czeskim i słowackim naszego nowego Klienta z branży AGD;
  • Pierwsza linia wsparcia i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka czeskiego lub słowackiego oraz polskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2);
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsługi klienta, opartej na najwyższych standardach jakości.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Praca zdalna

Pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Program poleceń pracowniczych

Pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 700 zł do 3000 zł brutto! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Rozwój

Szkolenie wstępne ale nie tylko. Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera

U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do okularów
  • wczasy pod gruszą
  • program kafeteryjny
  • bonus świąteczny i paczki świąteczne
  • premie bez górnego limitu

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Interview online

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. jest globalnym specjalistą Customer Experience, który dostarcza serwis w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz zarządzania kredytami poprzez sieć centrów oraz pracujących zdalnie konsultantów. 28,000 specjalistów w ponad 60 centrach, w 25 krajach dostarcza serwis w 33 językach dla międzynarodowych marek z różnych sektorów branżowych.

W Polsce działamy od ponad 18 lat, w 4 lokalizacjach – Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku i Elblągu. Zatrudniamy obecnie ponad 1100 konsultantów, którzy obsługują naszych Klientów w 12 językach m.in. polskim, niemieckim, angielskim, francuskim i językach skandynawskich.

Bądź czujny!

Po złożeniu aplikacji sprawdź maila. Otrzymasz link do testu rekrutacyjnego, wypełnij go, aby móc przejść do kolejnego etapu - najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online!

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim, lubelskie