Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń przychodzących oraz czatu od Klientów niemieckojęzycznych,

  • Wsparcie użytkowników niemieckojęzycznych w witrynach aukcyjnych lub w kwestiach dotyczących płatności,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny),

  • Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie,

  • Bezproblemowa obsługa komputera,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie Home Office niezależnie od sytuacji epidemicznej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca na pełen etat,

  • Szkolenie wstępne z wykwalifikowanymi trenerami,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.