Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konsultant ds. Obsługi Klienta
    z językiem niemieckim

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: Nr ref: KS/02/2018
    top
    Umowa o pracę
    Elastyczny grafik
    Atrakcyjna lokalizacja
    Konkursy z nagrodami

    Zadania:

    • Codzienny kontakt z klientem w języku niemieckim
    • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
    • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów
    • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

    Co zyskujesz?

    • Niepowtarzalną szansę współudziału w rozwoju
      nowego projektu
    • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy
    • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
    • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych
    • Profesjonalne szkolenie wdrażające
    • Nowoczesne narzędzia komunikacji i technologii,
      które ułatwiają i przyspieszają pracę
    • Pracę w nowoczesnym budynku, w dogodnej lokalizacji
    • Elastyczność zatrudnienia- możliwość zatrudnienia nawet na pół etatu po ukończeniu szkolenia
    • Xbox, piłkarzyki i tyle kawy ile zdołasz wypić

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (B2/C1)
    • Zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Sprawnej obsługi MS Office oraz rozwiniętych zdolności analitycznych
    • Nastawienia pro-klienckiego
    • Mile widziane zainteresowanie branżą F&A
    • Dyspozycyjność na odbycie 4 tygodniowego szkolenia w godzinach 08:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku
    Dołącz do nas!
    61 667 85 77 | 665 090 179
    www.pracazniemieckim.pl
    Budynek Maraton
    bottom