Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Promedica24O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny z personelem opiekuńczym oraz klientami niemieckojęzycznymi,
  • wsparcie personelu opiekuńczego w zgłaszanych sytuacjach,
  • współpraca z innymi działami oraz instytucjami zewnętrznymi (np. ubezpieczycielami).

Nasze wymagania

  • znasz dobrze język niemiecki,
  • posiadasz w sobie pozytywną energię i chcesz się nią dzielić,
  • jesteś dobrze zorganizowany i rzetelny,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin (standardowo pracujemy w godzinach 9 -17 i kilka razy w miesiącu od 12 do 20),
  • jesteś gotowy do pracy w jeden weekend w miesiącu.

Mile widziane

  • doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta,
  • znajomość procesów obsługi zgłaszania i likwidacji szkód,
  • język angielski na poziomie B2/C1.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko, które pomoże Ci rozwinąć Twój talent,
  • pracę w firmie, która jest niekwestionowanym liderem rynku,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewnie już od pierwszych dni pracy,
  • pracę w otwartym i empatycznym zespole,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy,
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie zdrowotne oraz Karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej?

Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, Warszawa