Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DMC24 Marketing und Dienstleistungs

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Do naszego stale rozwijającego się zespołu szukamy zaangażowanych pracowników do biura z siedzibą w Warszawie. Osoby pracujące na tym stanowisku będą odpowiedzialne za profesjonalną obsługę klienta zarówno telefonicznie jak i mailowo. Ponieważ naszym zleceniodawcą jest renomowany i stale rozwijający się dom wysyłkowy z siedzibą w Niemczech, poszukujemy pracowników odznaczających się bardzo dobrą znajomością  języka niemieckiego. Mile widziana jest znajomość języka holenderskiego lub szwedzkiego.

    Cieszymy się na Twoje podanie!

    Czego oczekujemy:

    • gotowości do pracy na cały etat w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • pewności siebie, motywacji do pracy, otwartości w relacjach międzyludzkich
    • podstawowej znajomości programów MS OFFICE

    Co oferujemy:

    • profesjonalne przygotowanie
    • regularne szkolenia
    • uczciwe świadczenia społeczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie nam podania o pracę oraz życiorysu klikając w przycisk Aplikuj. Posiadane świadectwa również mile widziane.

    W razie dodatkowych pytań mogą się Państwo skontaktować z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00 pod numerem telefonu:

    +48 222 922 455