Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

PPUH SofexO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w branży oponiarskiej poszukuje pracowników do telefonicznej i mailowej obsługi klienta.

W ramach obsługi klienta firma prowadzi wiele długo- i krótkofalowych projektów, tym samym oferując możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub duńskiego w mowie, w piśmie przynajmniej dobra (warunek konieczny)
  • Chęć pracy z komputerem
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Nienaganna dykcja
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
  • Chęć uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa telefoniczna (połączenia przychodzące) i/lub mailowa klientów niemiecko i duńskojęzycznych
  • Wiedza techniczna o produktach oferowanych przez firmę
  • Utrzymywanie założonych SLA / KPI

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie
  • Wsparcie Trenera oraz Działu Personalnego
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim lub duńskim
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • System dwuzmianowy od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawą pracę w miłej atmosferze, w młodym, kreatywnym, międzynarodowym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego wymagany jest numer PESEL oraz karta pobytu stałego bądź tymczasowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.U.H. SOFEX z siedzibą w Solcu Kujawskim, ul. Leśna 35, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska” (zgoda dobrowolna).

Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.U.H. Sofex z siedzibą w Solcu Kujawskim, ul Leśna 35; adres e-mail: [email protected]

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy