Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego – rynek czeski/słowacki

OPONEO.PL S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień z rynków zagranicznych
  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
  • redagowanie treści na potrzeby naszych zagranicznych portali internetowych
  • kontakt telefoniczny, mailowy oraz obsługa czata
  • tłumaczenie tekstów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • swobodna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość innego języka europejskiego w stopniu podstawowym
  • znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca w firmie podbijającej światowe rynki motoryzacyjne i rowerowe
  • możliwość korzystania bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness (Bydgoszcz)
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły i idee
  • nowoczesna infrastruktura biurowa: szatnie, prysznice, kantyna z posiłkami w atrakcyjnej cenie (Bydgoszcz)
  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych, zniżek na usługi kulturalne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy, opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego – rynek czeski/słowacki, Lublin