Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. obsługi klienta zagranicznego - rynek francuski

ROTOPINO.PL S.AO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów w języku francuskim (udzielanie informacji, przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie bieżących problemów, doradztwo techniczne)

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz realizacja zamówień

  • Tłumaczenie produktów dodawanych na stronę, interfejsu oraz artykułów z branży narzędziowej

  • Aktywna komunikacja i współpraca z innymi działami sprzedaży oraz marketingu, logistyki i finansów

  • Tworzenie i pielęgnowanie długofalowych relacji z nowymi klientami firmy

  • Obsługa zewnętrznych platform sprzedaży (Amazon i C-discount)

  • Wsparcie działu marketingu w prowadzeniu profili na portalach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - Biegła znajomość w mowie i piśmie (min. C1) języka francuskiego

  • Bardzo dobra obsługa komputera, swoboda poruszania się w sieci

  • Wysoki poziom energii i naturalny życiowy optymizm

  • Nastawienie na realny rozwój zawodowy, oraz umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku

  • Silna orientacja na pracę z ludźmi i ponadprzeciętna komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Praca stacjonarna w biurze

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku polskim

  • Stabilne warunki zatrudnienia; umowa o pracę

  • Rabaty pracownicze w sklepie narzedzia.pl

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, zorientowanej na ludzi i wspólne osiąganie wyników

  • Strefę relaksu

  • Najlepszą kawę w mieście no limit!

  • Wygodną przestrzeń do pracy w nowoczesnym biurze

  • Parking na rowery pod dachem wraz z szatnią i prysznicem

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

ROTOPINO.PL S.A

Jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni 10 ostatnich lat umożliwił nam zajęcie pozycji lidera na rynku krajowym.

Przewiń do profilu firmy