Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

PPUH Sofex

  • Leśna 35, Solec Kujawski
    Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

PPUH Sofex

Leśna 35

Solec Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa telefoniczna (połączenia przychodzące) i/lub mailowa klientów niemiecko, fińsko i duńskojęzycznych

  • Wiedza techniczna o produktach oferowanych przez firmę

  • Utrzymywanie założonych SLA / KPI

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, fińskiego lub duńskiego w mowie, w piśmie przynajmniej dobra (warunek konieczny)

  • Chęć pracy z komputerem

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Nienaganna dykcja

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie

  • Chęć uczenia się

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem

To oferujemy

  • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie

  • Wsparcie Trenera oraz Działu Personalnego

  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim, fińskim lub duńskim

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

  • System dwuzmianowy od poniedziałku do piątku

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ciekawą pracę w miłej atmosferze, w młodym, kreatywnym, międzynarodowym zespole

PPUH Sofex

Międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w branży oponiarskiej poszukuje pracowników do telefonicznej i mailowej obsługi klienta.

W ramach obsługi klienta firma prowadzi wiele długo- i krótkofalowych projektów, tym samym oferując możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.