Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

PPUH SofexO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa telefoniczna (połączenia przychodzące) i/lub mailowa klientów niemiecko i duńskojęzycznych
  • Wiedza techniczna o produktach oferowanych przez firmę
  • Utrzymywanie założonych SLA / KPI

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub duńskiego w mowie, w piśmie przynajmniej dobra (warunek konieczny)
  • Chęć pracy z komputerem
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Nienaganna dykcja
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
  • Chęć uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

To oferujemy

  • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie
  • Wsparcie Trenera oraz Działu Personalnego
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim lub duńskim
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • System dwuzmianowy od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawą pracę w miłej atmosferze, w młodym, kreatywnym, międzynarodowym zespole

Międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w branży oponiarskiej poszukuje pracowników do telefonicznej i mailowej obsługi klienta.

W ramach obsługi klienta firma prowadzi wiele długo- i krótkofalowych projektów, tym samym oferując możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego, Toruń