Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w branży oponiarskiej poszukuje pracowników do telefonicznej i mailowej obsługi klienta.

    W ramach obsługi klienta firma prowadzi wiele długo- i krótkofalowych projektów, tym samym oferując możliwość zdobycia nowych umiejętności.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski, duński, angielski (w mowie bardzo dobra, w piśmie przynajmniej dobra -warunek konieczny)
    • Umiejętność pracy z komputerem (Internet, programy biurowe)
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Nienaganna dykcja
    • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
    • Chęć uczenia się
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

    Obowiązki:

    • Bieżąca obsługa telefoniczna (połączenia przychodzące) i mailowa klientów zagranicznych
    • Wiedza techniczna o produktach oferowanych przez firmę
    • Utrzymywanie założonych SLA / KPI

    Oferujemy:

    • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
    • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie
    • Wsparcie Trenera oraz Działu Personalnego
    • Codzienny kontakt z językiem obcym
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
    • Ciekawą pracę w miłej atmosferze, w młodym, kreatywnym, międzynarodowym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego wymagany jest numer PESEL oraz karta pobytu stałego bądź tymczasowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.U.H. SOFEX z siedzibą w Solcu Kujawskim, ul. Leśna 35, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska” (zgoda dobrowolna).

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.U.H. Sofex z siedzibą w Solcu Kujawskim, ul Leśna 35; adres e-mail: [email protected]

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO)

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.