Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. obsługi klientów kluczowych z językiem niemieckim

Prestige24h Sp. z o.o. Sp.k.

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Mikołaja Reja 13/15

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z niemieckimi agencjami i pośrednikami (UWAGA to nie call center)

  • przedstawianie stronie niemieckiej profili delegowanych do pracy w Niemczech

  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z partnerami po stronie niemieckiej

  • wsparcie zespołu w wymianach personelu opiekuńczego

  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów

Nasze wymagania

  • dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • umiejętność planowania i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premii

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 17:00

  • możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy - dalecy jesteśmy od korporacyjnych struktur

W Prestige24h zajmujemy się rekrutacją oraz koordynacją pracy Opiekunek i Opiekunów osób starszych oraz chorych w Niemczech.

Od 2009 roku działamy w całej Polsce i Niemczech, pracujemy z Sopotu, a wszystko to w biurze z widokiem na rozwój i Zatokę Gdańską :)

Do każdego klienta oraz współpracownika podchodzimy indywidualnie, staramy się znaleźć rozwiązania szyte na miarę dla każdej ze stron.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

Dobrze jest mieć pracę, do której lubi się przychodzić.

Rozmawiamy, wspólnie rozwiązujemy problemy, lubimy praktyczne zasady.

Wspieramy się na każdym kroku w osiąganiu celów.