Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klientów

Würth Polska Sp. z o.o. O firmie

Würth Polska Sp. z o.o.

Posag 7 Panien 1

Warszawa

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTÓW

Miejsce pracy: Warszawa Ursus

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych
  • Telefoniczne wsparcie Przedstawicieli Handlowych
  • Obsługa zamówień, wprowadzanie ich do systemu oraz nadzór nad realizacją
  • Opieka nad bazą danych klientów w przydzielonym regionie
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Twój profil:

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Gwarantujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres ok. 1 rok
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30 oraz w piątki do 14.00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 37 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Ogłoszenie archiwalne