Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Obsługi Przedsiębiorstw w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisku:

    Miejsce pracy: Białystok
    nr ref.: pracuj/KS/Białystok

    Główne zadania:

    • Wspomaganie pracy Doradcy Bankowego w zakresie obsługi i realizacji sprzedaży usług bankowych
    • Kontakt z Klientami w zakresie zadań zleconych przez Doradcę Bankowego
    • Udział i wspieranie Doradcy Bankowego w zadaniach związanych z przygotowaniem indywidualnych strategii sprzedażowych dla najważniejszych Klientów
    • Aktywny udział w zbieraniu i dokumentowaniu informacji o Kliencie istotnych dla relacji sprzedażowych

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie pracy w bankowości (mile widziane doświadczenia pracy w call center, sprzedaży i obsłudze Klientów)
    • Wyższe wykształcenie lub studenci zaoczni ostatnich lat studiów
    • Znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
    • Potencjał do samodzielnej realizacji zadań
    • Dokładność i sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej, bilety do kina lub karnet zapewniający dostęp do wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych
    • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom