Koordynator ds. obszaru transformacji z językiem niemieckim i angielskim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie złożonych transformacji biznesowych i doradztwo w zakresie daleko idących wdrożeń zwinnych struktur organizacyjnych;

  • Tworzenie nowych formatów transformacji/wdrożenia oraz środków wspierających zmiany kulturowe i tworzenie „cyfrowego sposobu myślenia”;

  • Prowadzenie i moderacja warsztatów i formatów transformacyjnych;

  • Koordynacja spotkań, współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Inicjowanie komunikacji w formie Success Stories i innowacyjnych projektów w ramach Grupy Volkswagen w zakresie transformacji cyfrowej;

  • Opracowywanie Change Stories, narzędzi i strategii we współpracy z naszymi Partnerami.

Nasze wymagania

  • CV w języku angielskim lub niemieckim;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny);

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny);

  • Elastyczności i otwartości w zakresie powierzanych projektów;

  • Wykształcenia ekonomicznego, socjologicznego lub psychologicznego;

  • wiedzy praktycznej z zakresu rozwoju organizacji oraz doświadczenia w zarządzaniu projektami;

  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje, np. certyfikowany Business Coach;

  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania projektami, zmianą oraz konsultingu;

  • znajomości ARIS

  • silnego przekonania do idei cyfrowej transformacji przemysłu motoryzacyjnego;

  • umiejętności pracy w środowisku międzykulturowym i wysokiego stopnia orientacji na klienta;

  • gotowości do podróży służbowych za granicę.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej bądź stacjonarnej;

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji;

  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie umowę na czas nieokreślony;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy