Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. ochrony danych osobowych

Audytel S.A.O firmie

  • Księdza Skorupki 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Audytel S.A.

Księdza Skorupki 5

Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących doradców w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Zapewniamy klientom całościowe wsparcie w zakresie ochrony danych i zgodności z RODO od ponad 15 lat. W naszym portfolio mamy ponad 350 projektów z zakresu ochrony danych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów w zakresie usługi outsourcingu Inspektora Ochrony Danych.
  • Udział w projektach wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych (RODO).
  • Udział w czynnościach audytowych (gromadzenie dokumentacji, zbieranie wyjaśnień, opracowywanie danych, tworzenie raportu).
  • Opracowanie dokumentacji systemu ochrony danych osobowych.
  • Konsultacje zagadnień i opracowywanie opinii dla klientów.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu RODO.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie ochrony danych osobowych.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego/ adwokata lub status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom C1).
  • Wiedza z zakresu prawa ochrony danych osobowych oraz audytu.
  • Samodzielność, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność klarownego formułowania myśli.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy:

Ciekawą i odpowiedzialną pracę w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia swojej wiedzy w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne