Oferta pracy

Konsultant ds. Odzyskiwania Należności - Call Center

PROVIDENT Polska

3 5004 800 brutto / mies.
  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kampanii wychodzące i przychodzące w obszarze odzyskiwania należności (etap przedwindykacyjny)

  • Wyjaśnianie przyczyny opóźnień w spłacie rat

  • Telefoniczne negocjowanie terminu i kwoty spłaty zaległości

  • Przełamywanie obiekcji i wyjaśnianie wątpliwości związane z posiadanymi pożyczkami

  • Praca w oparciu o wyznaczone cele ilościowe i jakościowe

Nasze wymagania

  • Doskonale znasz specyfikę pracy w Call Center i lubisz kontakt telefoniczny z Klientami

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (pon-pt 8:00-16:00/12:00-20:00, wybrane soboty 9:00-15:00)

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i nie blokują Cię stresujące sytuacje w rozmowie z Klientem

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Jeżeli dodatkowo posiadasz warunki do świadczenia pracy zdalnej – odpowiednią przestrzeń i stałe łącze internetowe - to świetnie się składa!

Mile widziane

  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji w obszarze spłaty zobowiązań będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę zdalną, a jeśli chcesz zapraszamy do naszego biura w Warszawie

  • System premiowy uzależniony od wyników Twoje pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie w trybie online

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

  • program wolontariatu pracowniczego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

4

Informacja zwrotna