Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. optymalizacji procesów - Trener Lean Management

  • śląskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Lider na rynku usług operational excellence w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu optymalizacji w obszarze produkcji i usług. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Konsultant ds. optymalizacji procesów /
    Trener Lean Management
    LO/04/2017

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie szkoleń z zakresu Lean Management
    • projektowanie szkoleń oraz rozwiązań dla Klientów w trybie home office
    • realizacja doradztwa w obszarze narzędzi Lean (np. SMED, 5S, Kanban itp.)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • prawo jazdy kat. B
    • min. 5 lat stażu zawodowego na stanowiskach związanych z Lean Management / konsultingiem / ciągłym doskonaleniem / redukcją kosztów / jakością itp.
    • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej (szczególnie przy organizacji pracy w trybie home office)
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne (praca wymaga bezpośrednich kontaktów z Klientami i ich przedstawicielami reprezentującymi różne szczeble hierarchii organizacyjnej)
    • chęć podjęcia pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu (praca w ramach kilku projektów jednocześnie w tym samym miesiącu), wymagającym także dojazdów pomiędzy miejscem zamieszkania, a siedzibami Klientów

    Mile widziane (ale nie wymagane obligatoryjnie):

    • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
    • teoretyczna znajomość metodologii Six Sigma na poziomie Black Belt lub praktyczna znajomość metodologii Six Sigma na poziomie Green Belt
    • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań logistycznych w procesach produkcyjnych (okołoprodukcyjnych)
    • doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean Office

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez uczestnictwo w bogatym programie szkoleń i warsztatów - ciekawą pracę w środowisku firm z różnych branż
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samochód służbowy
    • komputer służbowy
    • telefon służbowy
    • prywatną opiekę medyczną dla konsultanta i jego rodziny
    • dofinansowanie aktywności sportowej

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając APLIKUJ poniżej ogłoszenia.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.