Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. organizacji podróży służbowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Global Airline Services Sp. z o.o.

    Global Airline Services Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży lotniczej i turystycznej. Główną działalnością firmy jest planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi klientów korporacyjnych.

    Global Airline Services Sp. z o.o. jest akredytowanym agentem IATA, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa podróży służbowych Klientów korporacyjnych (mailowa/telefoniczna)
    • Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych na tradycyjne i tanie linie lotnicze
    • Zmiany/zwroty wystawionych biletów lotniczych
    • Wystawianie, modyfikowanie, anulacja biletów kolejowych
    • Wystawianie ubezpieczeń turystycznych/biznesowych
    • Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
    • Rezerwacja samochodów
    • Wizowanie
    • Fakturowanie

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
    • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
    • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
    • Optymizm, otwartość i pewność siebie
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży turystycznej/lotniczej oraz znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus i/lub Galileo

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie w oddziale na Lotnisku Chopina w Warszawie
    • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
    • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multi-Sport
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przejrzyście określoną ścieżkę kariery
    • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • Atrakcyjny, osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Global Airline Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

    Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.