Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. organizacji podróży

Global Airline Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa podróży Klientów korporacyjnych i indywidualnych (mailowa/telefoniczna/bezpośrednia)
  • Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych na tradycyjne i tanie linie lotnicze
  • Zmiany/zwroty wystawionych biletów lotniczych
  • Wystawianie, modyfikowanie, anulacja biletów kolejowych
  • Wystawianie ubezpieczeń turystycznych/biznesowych
  • Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
  • Rezerwacja samochodów
  • Wizowanie
  • Fakturowanie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży turystycznej/lotniczej oraz znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus i/lub Galileo

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie w oddziale w Lublinie lub w Warszawie
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multi-Sport
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przejrzyście określoną ścieżkę kariery
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Atrakcyjny, osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników

O nas

Global Airline Services Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży lotniczej i turystycznej. Główną działalnością firmy jest planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi klientów korporacyjnych.

Global Airline Services Sp. z o.o. jest akredytowanym agentem IATA, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych.

Konsultant ds. organizacji podróży, Warszawa