Oferta pracy

Konsultant ds. personalnych

FARMANEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Farmanea to spółka działająca w ramach grupy kapitałowej  INVESTCARE i  stanowi centrum usług wspólnych w ramach usług księgowych i kadrowo – płacowych dla całej organizacji.

FARMANEA Sp. z o.o. zapewnia odpowiednie standardy obsługi zarówno merytorycznej jak i technicznej. Zasadniczym celem działalności Spółki jest zapewnienie profesjonalnych i optymalnych kosztowo usług w obszarze szczególnie wrażliwym czyli w obszarze prawa podatkowego i prawa pracy. Zatrudnieni pracownicy to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem zawodowym. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • prowadzenie administracji personalnej (akta osobowe),
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON,
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programu Płatnik (mile widziana),
  • obowiązkowość i terminowość,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze,
  • zdobycie nowych doświadczeń w branży farmaceutycznej,
  • cykliczne szkolenia branżowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Farmanea sp. z o.o., ul. Białobrzeska 45, 41-409 Mysłowice, będącego Administratorem Danych w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/a, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo do dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy