Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Planowania Finansowego

Prudential Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądzka 46-48, Toruń, Maksymiliana Piotrowskiego 2, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Świecie, Więcbork, Włocławek, Żnin
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prudential Polska Sp. z o.o.

Grudziądzka 46-48

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem przy wsparciu naszych Trenerów i Mentorów
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i podpisywanie z nimi wniosków ubezpieczeniowe
  • Rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych
  • Wzbogacanie doświadczenia w branży finansowej
  • Pogłębianie tajników sprzedaży i obsługi Klienta
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki oraz samego Konsultanta

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie średnie
  • Czujesz się świetnie w kontakcie z ludźmi
  • Doskonale motywujesz się do działania
  • Lubisz samodzielność, cenisz sobie swobodę
  • Jesteś osobą niekaraną prawomocnym wyrokiem sądu

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • Work Life Balance
  • Nowoczesne biura w całym kraju
  • Innowacyjne produkty
  • Wsparcie i szkolenia
  • Otwartą ścieżkę kariery
  • Możliwość korzystania z opieki zdrowotnej Medicover
  • Współpracowników i kolegów
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowujemy unikalną ofertę produktów i poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Konsultant ds. Planowania Finansowego, Grudziądzka 46-48, Toruń