Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. podatków pracowniczych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 46 krajach na całym świecie pracuje ponad 4000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży. Firma intensywnie się rozwija, dlatego do biur w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu przez cały rok poszukujemy stażystów i specjalistów.

    Zakres obowiązków

    Profil Kandydata

    Co oferujemy
    • Bieżące porady na rzecz klientów w zakresie podatków dochodowych osobistych i ubezpieczeń społecznych
    • Udział w projektach doradczych dla klientów, przygotowywanie projektów opinii, raportów oraz pism w sprawach podatkowych w języku polskim i angielskim
    • Analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych
    • Przygotowywanie dokumentacji podatkowej
    • Sporządzanie analiz w zakresie kosztów pracowniczych
    • Wsparcie w zarządzaniu wiedzą z zakresu PDOF i ZUS w zespole
    • Doświadczenie w zakresie Global Mobility i prawa imigracyjnego będzie dodatkowym atutem

    • Absolwent studiów prawniczych, ekonomicznych lub pokrewnych
    • Min. rocznego doświadczenia w doradztwie podatkowym lub administracji podatkowej
    • Praktyczna znajomość polskiego prawa podatkowego w szczególności w zakresie opodatkowania dochodów osobistych i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobre planowanie pracy własnej

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Szkolenia
    • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
    • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie karty Multisport
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opisopis

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka Działu Kontrollingu. oraz dobrowolnie: Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

    Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.