Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. posprzedażowej obsługi klienta

  • Piła, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    D.A. Korbut jest Generalnym Przedstawicielstwem TimoCom Soft- und Hardware GmbH, na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy największą platformę transportową w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku blisko 20 lat, zatrudniając ponad 50 osób.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła

    Twoje zadania:

    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów, w tym wsparcia technicznego,
    • identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów klientów,
    • rejestrowanie informacji w systemach,
    • prowadzenie negocjacji z klientami.

    • masz doświadczenie w pracy z klientem,
    • znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
    • lubisz rozmawiać z ludźmi, a obsługa klienta to dla Ciebie przyjemność.

    W ramach współpracy otrzymasz:

    • umowę o pracę,
    • ubezpieczenie na życie,
    • stałe godziny pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
    • wsparcie pracodawcy w nauce języków obcych.

    TimoCom Soft Und Hardware GmbH – Przedstawicielstwo w Polsce: D.A. Korbut
    Nr tel. +48 67 352 59 08 / CV za pomocą przycisku Aplikuj / www.timocom.pl

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

    bottom