Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. pozyskania klienta biznesowego

Financial Wizards Sp. z o.o.O firmie

  • Lipowa 4, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Financial Wizards Sp. z o.o.

Lipowa 4

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne pozyskanie klienta biznesowego

  • Przeprowadzanie wywiadu na temat stanu przedsiębiorstwa (umówienie spotkania)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (przynajmniej rok w telefonicznej obsłudze Klienta)

  • Jesteś nastawiony na realizację planów powyżej przeciętnych wartości

  • Uważasz się za najlepszego sprzedawcę

  • Jesteś samodzielny, a praca „na słuchawce” to wstęp do wymarzonej kariery

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników

  • Możliwość szybkiego awansu na doradcę ds. kredytów

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Jedne z najlepszych baz dostępnych na rynku (gorące, lub zimne kontakty ukierunkowane na klienta)

Opis stanowiska:

Jesteś najlepszy w telefonicznym pozyskiwaniu klientów?

Twoje wyniki są podawane jako przykład dla innych pracowników?

TO WŁAŚCIWE OGŁOSZENIE!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV.