Oferta pracy

Konsultant ds. procesów logistycznych

SMART Project O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Kierownika projektu

  • Diagnozowanie procesów logistycznych – w tym określenie poziomu funkcjonalności systemów IT

  • Identyfikowanie obszarów usprawnień oraz szacowanie potencjalnych korzyści finansowych i niefinansowych

  • Modelowanie procesów z uwzględnieniem specyfiki branżowej

  • Koordynacja lub nadzór nad wdrożeniem nowych procesów logistycznych

  • Przygotowywanie prezentacji dla Członków Zarządu i Właścicieli Procesów

  • Prowadzenie pomiarów i obserwacji procesów

  • Czynne uczestnictwo w spotkaniach i wydarzeniach projektowych

  • Raportowanie wyników przebiegu zleconych prac projektowych

  • Współtworzenie nowych innowacyjnych rozwiązań dla logistyki

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w co najmniej jednym z obszarów: magazynowania lub produkcji

  • Znajomość podstaw Lean Management

  • Umiejętność identyfikowania marnotrawstw, przepływów informacji i towarów, mapowania procesów

  • Wiedza dotycząca technologii składowania, technik manipulacyjnych, standaryzacji procesów

  • Definiowanie usprawnień, zarządzanie zespołem poprzez wskaźniki

  • Udokumentowane doświadczenie w pracach projektowych

  • Certyfikat Green Belt, ELA Junior Logistician, APICS lub równoważny

  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do uczestniczenia w projektach prowadzonych na terenie całego kraju a także za granicą

To oferujemy

  • Szkolenie Wstępne umożliwiające zdobycie kluczowych umiejętności w pracy konsultanta, obejmujące m.in. savoire-vivre biznesowe, certyfikację DMAIC 6-sigma, podstawy mapowania, tworzenia software, komunikacji biznesowej oraz efektywności osobistej zgodnej z metodyką Getting Things Done,

  • Proces onboardingowy dotyczący zasad i procesów w Firmie,

  • Jasno określone ścieżki szkoleniowe obejmujące, finansowane przez Smart Project,

  • 60 szkoleń i certyfikacji dotyczących kompetencji IT, zarządzania projektami, zarządzania zespołem czy certyfikacji językowej British Council

  • Pomoc w przygotowaniu do certyfikacji oraz załatwianiu formalności dotyczących zapisów na szkolenia czy egzaminy

  • Spersonalizowana i przejrzysta ścieżka rozwoju

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę współpracy (B2B)

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach certyfikujących

  • Prywatna opieka medyczna

  • Sprzęt (laptop, telefon, oprogramowanie)

SMART Project

Doradzamy, jak zwiększać zyski i produktywność oraz obniżać koszty w zakresie produkcji, transportu, magazynowania i zarządzania zapasami poprzez odpowiednie zorganizowanie pracy, wykorzystanie systemów komputerowych i nowoczesnych rozwiązań oraz przeszkolenie pracowników. Dla naszych klientów prowadzimy projekty mające na celu:

• redukcję poziomu zapasów wyrobów i surowców

• poprawę jakości prognozowania i planowania produkcji

• usprawnienie procesu produkcyjnego przez eliminację marnotrawstwa

• oszczędności w obszarze transportu własnego i zewnętrznego

• zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa przez budowanie kultury Lean

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli:

• Nie chcesz się rozwijać

• Nie jesteś kreatywny i ambitny

• Nie chcesz osiągać wyznaczonych przez siebie celów

To nie jest praca dla Ciebie!