Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. procesowania zamówień ze znajomością języka czeskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HomeGlobal to serwis, dzięki któremu możesz rozwinąć swoje umiejętności
    w sprzedaży telefonicznej oraz zarobić naprawdę duże prowizje!
    Dajemy możliwość współpracy zarówno stacjonarnej jak i zdalnej!

    Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponujące zarobki.

    W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

    Konsultant ds. Procesowania Zamówień

    czeskiego lub/i słowackiego

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Prace w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy
    • Szereg szkoleń
    • Pensję podstawową
    • Premię uznaniową za wyniki mianowicie comiesięczny % od sumy zrealizowanych przez Ciebie zamówień
    • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego przez pierwszy miesiąc współpracy
    • Elastyczny czas pracy
    • Dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej
    • Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwością awansu do innych działów (takich jak reklama, marketing, kontrola jakości czy logistyka)
    • Możliwość używania i szlifowania języków obcych
    • Stabilne warunki współpracy

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczny kontakt z klientami z rynku litewskiego oraz analiza potrzeb i oczekiwań rozmówców
    • Realizacja oraz procesowanie zamówień
    • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
    • Doradztwo w kwestii dopasowania oferty do potrzeb klienta
    • Promowanie produktów

    Oczekujemy:

    • Biegłej znajomość języka czeskiego/słowackiego
    • Otwartości i komunikatywności
    • Entuzjazmu, dobrego nastawienia i poczucia humoru
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Home Global spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    bottom
    MASZ PYTANIA?
    + 48 22 242 84 47