Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Projektów

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, największej sieci wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego, świadczącej swoje usługi w większości polskich miast, wraz z nadejściem wiosny poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:
    • Sprzedaż rozwiązań i produktów firmy, kontakt z klientem, doradztwo
    • Analiza projektów pod kątem zastosowania produktów i rozwiązań technicznych
    • Opracowywanie propozycji rozwiązań technicznych i wykonywanie specyfikacji technicznych
    • Doradztwo techniczne dla klientów i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • Bieżące wsparcie techniczne działu sprzedaż i działu technicznego
    Wymagania:
    • Studia wyższe techniczne, kierunki – budownictwo, instalacje sanitarne
    • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu, zarządzaniu projektami w biurze projektowym, jak i na budowie
    • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientem
    • Obsługa programu CAD
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego przy realizacji złożonych i ambitnych projektów oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"