Oferta pracy

Konsultant/ka ds. projektów Unijnych

Grupa AssidussO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa Assiduss

Cybernetyki 10

Warszawa

W związku z rozwojem działalności ASSIDUUS EUROPE FUND Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów z sektora przedsiębiorstw
  • planowanie, organizacja i przeprowadzanie spotkań z Klientami
  • analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze optymalnych źródeł finansowania projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, infrastrukturalnych, zarządzania własnością intelektualną, wzorniczych, rozwoju eksportu, odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej przedsiębiorstw
  • wspólne z Klientem budowanie koncepcji projektów
  • opracowywanie oferty oraz negocjacje cenowe umowy
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi Klientami oraz Partnerami firmy

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi
  • umiejętności biznesowego, analitycznego myślenia oraz zorientowania na potrzeby Klienta
  • znajomości wytycznych i zasad finansowania projektów unijnych
  • gotowości do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • swobodnego poruszania się w aplikacjach pakietu MS Office
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • terminowości i rzetelności
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w przyjaznej atmosferze i sympatycznym zespole współpracowników
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • możliwość współkreowania ambitnych projektów z różnych dziedzin
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia pracy
  • pyszną kawę

CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
CZEKAMY NA CIEBIE!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.

Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy