Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rejestracji szkód

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.
    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • telefoniczna obsługa Klienta z zakresu ubezpieczeń, m.in. rejestracja zgłoszeń szkód
    • udzielanie informacji na temat ubezpieczeń
    • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego

    Wymagania:

    • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8:00-18:00 (na 4, 6 lub 8 godzin dziennie)
    • masz nienagnaną dykcję
    • nie lubisz sprzedawać, ale za to potrafisz rozmawiać z ludźmi
    • szybko i łatwo przyswajasz wiedzę
    • radzisz sobie z obsługą programu MS Office
    • lubisz pracować w zespole
    • masz wykształcenie min. średnie

     Oferujemy:

    • zatrudnienie od 13/02/2017r.
    • umowę zlecenie
    • profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne
    • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna lub karta sportowa)
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju i awansu
    • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
    • dogodna lokalizacja: Mokotów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.