Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rekrutacji i administracji

  • Garwolin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Garwolin
    Nr ref.: KON/GS/2018

    Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

    Poniższa klauzula jest opcjonalna:
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
    top

    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Jeśli szukasz ciekawych wyzwań i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi - dołącz do naszego Zespołu!

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą budować swoją karierę w międzynarodowym środowisku.

    Ze względu na dynamiczny rozwój naszych biur poszukujemy osób na stanowisko:

    Najważniejsze zadania:

    • rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej
    • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
    • bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych
    • zarządzanie bazą kandydatów
    • budowanie trwałych relacji z Klientem
    • raportowanie do Klienta i Przełożonego
    • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych
    • doświadczenia w agencji doradztwa personalnego - mile widziane
    • znajomości ustawy o pracy tymczasowej
    • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
    • znajomości i umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • wysokiej motywacji do pracy
    • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
    • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
    • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • wsparcie całego zespołu
    • pakiet szkoleń wprowadzających
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów pozapłacowych
    • miłą atmosferę w pracy