Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Rekrutacji i Administracji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

    W związku z dynamicznym rozwojem Gi Group obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    (Poszukujemy obecnie 2 osób do zasilenia teamu łódzkiego)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość pracy w Centrum Łodzi,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • wsparcie zespołu,
    • pakiet szkoleń wprowadzających,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych (temp i perm),
    • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,
    • zarządzanie i koordynacja pracownikami tymczasowymi,
    • budowanie oraz zarządzanie odpowiednią bazą kandydatów dopasowaną do potencjału Klienta,
    • budowanie trwałych relacji z Klientem,
    • raportowanie do Klienta i Przełożonego,
    • praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,
    • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.

    Oczekujemy:

    • minimum pół rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku - doświadczenie w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenia wyższego,
    • znajomości przepisów Prawa Pracy oraz przepisów Ustawy o Pracy Tymczasowej,
    • obsługi MS Office,
    • znajomości programu Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem,
    • wysokiej motywacji do pracy,
    • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów,
    • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • prawo jazdy kat. B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
    • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
    • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
    • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

    www.gigroup.com.pl