Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work Force

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie projektami usługi Outsourcing oraz Pracy Tymczasowej

  • Realizacja procesów administracyjnych związanych z rekrutacją i zatrudnieniem pracowników (praca z dokumentami i CRM)

  • Wsparcie procesów wdrożenia nowych pracowników

  • Koordynacja spraw związanych zatrudnieniem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w sprzedaży/ obsłudze klienta

  • Znajomość procedur i metod związanych z procesem rekrutacji i zatrudnienia pracowników

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Pracę w klimatyzowanym biurze w centrum miasta

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • okazjonalna możliwość pracy zdalnej

Dołącz do największej w Europie międzynarodowej agencji pośrednictwa pracy!
OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Przewiń do profilu firmy