Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. rekrutacji i pośrednictwa pracy

Work Service

  • Łódź

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 lat temu
  • Specjalista

ZADANIA

  • Realizacja celów handlowych związanych z poszukiwaniem miejsc pracy dla osób aktywizowanych.
  • Analiza lokalnego regionalnego rynku pracy.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracodawcami.
  • Sprzedaż zaawansowanych usług HR .
  • Ścisła współpraca z zespołami Doradców Zawodowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie pośrednictwa pracy w firmie rekrutacyjnej/Agencji Pośrednictwa Pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości lokalnego i regionalnego rynku pracy.
  • Skuteczności w pracy zgodnie z celami handlowymi w systemie premiowym.
  • Umiejętności pracy zespołowej z nastawieniem na cele i sukces.
  • Gotowości do wykorzystania w pracy własnego samochodu.
  • Twoim dodatkowym atutem może być aktywna baza lokalnych klientów .

OFERUJEMY

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z profesjonalnym zespołem Doradców Zawodowych.
  • Udział w społecznie użytecznym,  nowatorskim i rozwojowym projekcie.
  • Szkolenie z technik rozmów handlowych z Pracodawcami poszukującymi Kandydatów do pracy.
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie: stała pensja + system premiowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne