Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji pracowników

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Analiza i selekcja aplikacji kandydatów
    • Przeprowadzanie spotkań i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami oraz weryfikacja ich umiejętności i doświadczenia
    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
    • Poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Reprezentowanie firmy na targach pracy
    • Podpisywanie umów z pracownikami
    • Tworzenie bazy kandydatów
    • Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy na rynek holenderski

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
    • Duża motywacja do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem personelu
    • Bardzo Dobra znajomość j. angielskiego bądź holenderskiego
    • Komunikatywność oraz ukierunkowanie na cel
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Delegacje zagraniczne
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i wyjątkową atmosferę pracy

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    bottomopisopis