Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

Projektanci KarieryO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę oraz godne życie w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Opole, woj. Opolskie

OBOWIĄZKI

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz specjalistyczne
  • Pozyskanie kandydatów w oparciu o zamówienia klientów ( zgodne z opisem stanowiska)
  • Analiza dokumentów rekrutacyjnych/Selekcja kandydatów/ Przedstawianie rekomendacji
  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji zgodnie ze standardami firmy
  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów
  • Prowadzenie badań rynku, testowanie nowych technik oraz rozwijanie metod rekrutacyjnych kontaktu z kandydatami

WYMAGANIA

  • Dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację- warunek konieczny!
  • J. niemiecki w stopniu komunikatywnym mile widziany
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej rekrutacji i selekcji kandydatów na określone stanowiska
  • Wiedza na temat narzędzi i trendów w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników
  • Nastawienie na wynik
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B- mile widziane
  • Konsekwencja i zaangażowanie

OFERUJEMY

  • Ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • Możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Wsparcie współpracowników w adaptacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny w języku polskim.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez firmę Projektanci Kariery Dawid Seifert z siedzibą w Opolu przy ul. Drzymały 20/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy