Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Konsultant ds. rekrutacji i sprzedaży - branża finansowa

Hays Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

W Hays zmieniamy rocznie życie 4500 osób, znajdując im lepszą pracę. Dzięki temu nasza praca ma sens. Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru finansów, HR, administracji i bankowości,

  • aktywne poszukiwanie nowych Kandydatów różnymi kanałami,

  • analizę i selekcję aplikacji Kandydatów,

  • przeprowadzanie rozmów i spotkań rekrutacyjnych z Kandydatami,

  • budowanie relacji biznesowych z nowymi Klientami,

  • dbanie o współpracę z dotychczasowymi Klientami,

Wymagania pracodawcy

  • doskonała umiejętność organizacji czasu pracy,

  • proaktywność i samodzielność w działaniu,

  • duża motywacja do osiągania założonych celów,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • wymagane wcześniejsze doświadczenie w obszarze rekrutacji (mile widziana znajomość branży finansowej).

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system bonusowy,

  • szeroki pakiet szkoleń,

  • dostęp do platformy Motivizer - sam/a wybierz swój benefit,

  • opiekę medyczną Luxmed,

  • dofinansowanie do nauki wybranego języka obcego,

  • urodzinowy dzień wolny + jeden dzień dodatkowego urlopu na wybraną przez siebie działalność charytatywną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne