Oferta pracy

Konsultant ds. rekrutacji i sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

W związku z ciągłym rozwojem naszej marki na lokalnym rynku pracy, poszukujemy Konsultanta ds. rekrutacji i sprzedaży.

Jeśli lubisz prowadzić rekrutacje na specjalistyczne lub managerskie pozycje, jesteś otwarty na działania sprzedażowe i przede wszystkim lubisz ludzi i jesteś ciekaw ich historii, zaaplikuj i zacznij z nami się rozwijać!

Obecnie realizujemy rekrutacje do jednego z dwóch zespołów zajmujących się rekrutacją na stanowiska: finansowe, księgowe, HR-owe i administracyjne lub na stanowiska techniczne, inżynieryjne, logistyczne i sprzedażowe.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na prowadzone rekrutacje

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych E2E na różnorodne stanowiska

  • Budowanie dobrych relacji z kandydatami i klientami

  • Pozyskiwania nowych klientów i opieka nad obecnymi

  • Koordynacja współpracy z klientem

  • Praca na systemach ATS oraz CRM

  • Opieka nad kandydatami i dbanie o pozytywny candidate experience

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end

  • Wiedza na temat lokalnego rynku pracy

  • Otwartość na wykonywanie zadań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów

  • Silna motywacja do rozwoju w obszarze sprzedaży usług oraz rekrutacji

  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klientów biznesowych

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie B2 - duża część naszych klientów jest anglojęzyczna

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Premię w systemie miesięcznym (jej wysokość zależy od Ciebie - no limit)

  • Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb (techniczne, systemowe, kompetencji miękkich, rekrutacyjne, sprzedażowe)

  • Wsparcie w okresie wdrażania ( program onboardingowy oraz dedykowany buddy)

  • Program talentowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w trybie hybrydowym (minimum 1-2 dni pracy w biurze)

  • Biuro w okolicach Dworca Zachodniego

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do kont premium na platformach językowych

  • Opiekę medyczna (Medicover lub Luxmed do wyboru)

  • Dodatkowy dzień urlopu do wykorzystania na wolontariat

  • Konto premium na Legimi

  • Dofinansowanie do karty sportowej (OK system lub Multisport)

  • Możliwość objęcia dodatkowych ról (Buddy, Key User, Audytor, Ekspert, Opiekun candidate experience itp.)

  • Możliwość realizacji własnych pasji. Lubisz pisać? Idealnie nasz firmowy blog czeka na Ciebie.

  • Pracę na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy