Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. rekrutacji IT/ERP (360, mid/senior, remote)

PracBaza sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna koordynacja i realizacja projektów rekrutacyjnych (END-TO-END) na stanowiskach z branży IT – Recruitment

  • Rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów (poprzez np. BLIND CV) – Business Delivery

  • Dbanie o jak najlepsze relacje z Klientami i Kandydatami

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń w dedykowanych portalach internetowych

  • Praca w systemie ATS/ERP (enova365) wdrożonego dla naszej firmy

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą samodzielną, która dąży do jasno sprecyzowanego celu

  • Możesz pochwalić się sukcesami i doświadczeniem zawodowym w zakresie samodzielnego rekrutowania pracowników z branży IT/ERP (END-TO-END) ) – masz w tym zakresie min. około 2-3 – letnie doświadczenie (w tym doświadczenie agencyjne mile widziane)

  • Cenisz sobie bezpośredni kontakt z Klientem i Kandydatami i masz doświadczenia sprzedażowe

  • Dobrze znasz język angielski (min. B2)

  • Cenisz sobie pracę w zespole, ale zadania indywidualne nie stanowią dla Ciebie problemu

  • Zależy Ci na maksymalnej efektywności przy minimalizacji zbędnej biurokracji

Mile widziane

  • Dużym plusem jest wiedza/doświadczenie z zakresu rekrutacji obszaru ERP i systemów (SAP, Microsoft, Comarch, Enova365, Oracle itp)

To oferujemy

  • Widełki wynagrodzenia podstawowego od 5000 zł netto do 8000 zł netto (miesięcznie, w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego)

  • Atrakcyjne prowizje od zrealizowanych projektów rekrutacyjnych dla Klientów

  • Pracę w 100% zdalną zadaniową a nie godzinową (Ty decydujesz kiedy i jak pracujesz)

  • Wsparcie pod kątem sprzedażowym działu pozyskiwania Leadów

  • Pełna niezależność w oparciu o jasny model współpracy (własnych Klientów, własne projekty rekrutacyjne od pierwszego dnia pracy)

  • Wsparcie Asystenta ds. rekrutacji do własnej dyspozycji w rutynowych czynnościach (tworzenie profili kandydatów)

  • Narzędzia rekrutacyjne i komunikacyjne do pracy w chmurze (system ERP enova365 pod rekrutacje i CRM w jednym, konto pocztowe i do komunikacji G-Suite od Google, konta LinkedIN)

  • Wsparcie w dostarczaniu Leadów Sprzedażowych (mamy w tym zakresie osobny dział)

  • Służbowe narzędzia do pracy (nowy laptop i smartfon z abonamentem)

  • Dodatek finansowy na rekreację lub aktywność sportową (do wyboru). Work-life balance to dla nas podstawa.

  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne

  • Raz na kwartał szkolenie z zagadnień rekrutacyjnych i/lub systemów ERP

  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem (zdalnie lub w biurze)

  • Budowanie działu/oddziałów IT z możliwością dalszego awansu w młodej wyspecjalizowanej agencji

  • Udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych z zakresu ERP/IT

  • Przyjazne środowisko pracy nastawione na rozwój, wzajemny szacunek oraz realizację zadań w oparciu o jakość a nie ilość

  • Możliwość przejścia na UoP w przypadku "powrotu" do biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

PracBaza sp. z o.o.

PracBaza Sp. z o.o. to agencja doradcza wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze IT/ERP metodami Direct Search i Executive Search.

Współpracujemy z międzynarodowymi oraz ogólnopolskimi liderami z branży systemów ERP, co stanowi unikatową specjalizację w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu rekrutacji, poszukujemy Konsultanta ds. rekrutacji IT z doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych END-to-END, który wesprze nas w poszerzaniu portfolio realizowanych stanowisk programistycznych, wdrożeniowych i handlowych oraz pozostałych z obszaru IT. Szukamy kolegi lub koleżanki, która zajmie się obszarem tzw. 360 stopni czyli Rekrutacjami i Business Development.

Jeśli cenisz sobie niezależność, chcesz realizować własne projekty rekrutacyjne oraz wykorzystywać swoje ulubione metody pracy – może to właśnie Ciebie szukamy?

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego kariera w PracBaza w 10 punktach?

1. Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą, dzięki czemu będziesz mieć wpływ na podejmowane decyzje.

2. Oferujemy pracę w 100% zdalną, która nie jest rozliczana godzinowo, lecz projektowo.

3. Specjalizujemy się w systemach klasy ERP, z których korzysta każde przedsiębiorstwo w XXI wieku.

4. Ze względu na specjalizację, prowadzone przez nas projekty rekrutacyjne, są ciekawe i różnorodne.

5. Stawiamy na rozwój własnej bazy Kandydatów na własnym serwerze.

6. Pracujemy na dopasowanym pod nasze potrzeby systemie ATS/ERP i narzędziach w chmurze.

7. Nie konkurujemy ze sobą, lecz współpracujemy (dzielimy się projektami, jeśli jest taka potrzeba).

8. Mamy czytelny system współpracy: stała podstawa + prowizje.

9. Nie zaczniesz "od zera", dostaniesz własne projekty na start.

10. Unikamy zbędnej biurokracji, nie tworzymy raportów bo one robą się same :)